Eigendom van:
Geverifieerd door home2sell
VERKOCHT DOOR MEZELF NA 7 WEKEN
Tel. 0474/64.48.99 voor meer info over onze diensten
Adres: Koning Boudewijnlaan 10 • 9170 Sint-Gillis-Waas
Instapklare gezinswoning met 3 slaapkamers, garage en zonnige tuin
Deze praktische gezinswoning werd de afgelopen jaren gerenoveerd en goed onderhouden. Het betreft een volledig instapklare woning in een kindvriendelijke omgeving.
De indeling is als volgt: een inkomhal met gastentoilet, lichtrijke gezellige leefruimte met aanwezigheid van een houtkachel, geïnstalleerde hoekkeuken met zicht op de tuin, ruime berging, garage met elektrische poort en een ruim overdekt terras;
Op de eerste verdieping bevindt zich de nachthall, 3 volwaardige slaapkamers met voorziening van tv- en internetaansluiting en een badkamer met wastafel, toilet en ligbad;
Op de tweede verdieping is er een ruime geïsoleerde zolderruimte die tevens kan ingericht worden als 4de slaapkamer.
+ Rustige kindvriendelijke ligging
+ Centrale verwarming op aardgas + houtkachel
+ Dubbele beglazing
+ Airco
+ Gunstig EPC 356 kWh/m2 - UC2159331
+ Mogelijkheid voor een 4de slaapkamer (vaste trap)
KOOP DEZE WONING RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAARS !
** Ieder bod vanaf 275.000 EUR kan besproken worden met de eigenaars **
DEZE WONING WORDT VERKOCHT ZONDER VASTGOEDMAKELAAR !
Ook beslist om uw woning te verkopen ? Contacteer ons en bespaar de hoge makelaarskosten.
| Type: | Huis |
| Bebouwing: | Gesloten |
| Bouwjaar: | 1976 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| EPC: | 356 |
| Elektriciteitskeuring: | Onbekend |
| Beschikbaar: | Vanaf akte |
| Perceelsoppervlakte: | 243 m2 |
| Bebouwde oppervlakte: | 80 m2 |
| Bewoonde oppervlakte: | 134 m2 |
| Diepte woning: | 9 m |
| Diepte perceel: | 26 m |
| Breedte grond: | 9.5 m |
| Breedte voorgevel: | 9.5 m |
| Tuin aanwezig: | Ja |
| Oriëntatie tuin: | Noordoost |
| Inkom: | 5 m2 |
| kelder: | 0 |
| Leefruimte: | 36 m2 |
| Salon: | 1 |
| Keuken: | 1 |
| Garage: | 1 |
| Badkamer: | 1 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Bergruimte: | 1 |
| Zolder: | 1 |
| Toiletten: | 2 |
| Schrijnwerk: | PVC |
| Type verwarming: | Aardgas Centrale verwarming + houtkachel |
| Regenput: | Ja |
| Rolluik: | Handmatig |
| Standplaats: | 21 m2 |
| Verkavelingsvergunning: | Ja |
| Bouwvergunning: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet overstromingsgevoelig |
| Overstromingsgebied: | Niet van toepassing |
| Gewestplan: | Woongebied met landelijk karakter |
| Kadastraal inkomen: | €671 niet geïndexeerd |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Asbest attest: | Neen |
Eénvoudig uw woning verkopen? Dankzij de marketing pakketten van home2sell verkoopt u uw eigendom zelf, snel en aan de maximale verkoopprijs. Bespaar duizenden euro’s op de makelaarskosten en geniet van onze sterke marketingcampagnes. U neemt de bezichtigingen en de onderhandelingen voor uw rekening, wij zorgen voor de resultaatgerichte marketing en administratie. Samenwerking loont, bereken uw voordeel en ‘bespaar de makelaar’.
Contacteer ons