Eigendom van:
Geverifieerd door home2sell
Verkocht door mezelf na 3 maand
Tel. 0474/64.48.99 voor meer info over onze succesformule
Adres: Hollebekestraat 5 • 8953 Wijtschate
Verzorgde half-open woning met 3 slaapkamers, ruime garage en zonnige tuin
Deze stevig gebouwde woning is gelegen op een landelijke ligging te Wijtschate (Heuvelland). Het instapklare pand is een goede starterswoning en/of opbrengsteigendom. Op zoek naar een betaalbare woning met vele mogelijkheden? Bezoek zeker deze woning tijdens het Bezoek- en Biedmoment op zaterdag 25 september 2021 tussen 14u en 16u (mits afspraak).
De woning bestaat uit volgende indeling op het gelijkvloers: een inkomhal met vestiaire, rechthoekige lichtrijke leefruimte voorzien in massieve parket, een geïnstalleerde hoekkeuken met ontbijthoek (nieuwe keramische kookplaat & dampkap), een apart toilet, een douchekabine met enkele wastafel, een bureelruimte of een extra 4e slaapkamer, een ruime inpandige garage met toegang tot de tuin en een bergplaats/wasplaats met aansluitend een droge functionele kelder;
Op de eerste verdieping bevindt zich de nachthal, 3 volwaardige slaapkamers en een badkamer met ligbad-toilet en enkele wastafel in meubel.
EPC 426 kWh/m2 - UC2449643
+ Half-open woonst op een rustige landelijke ligging
+ Centrale verwarming op aardgas
+ Ruime inpandige garage
+ Extra bureelruimte of 4e slaapkamer beneden
+ Dubbele beglazing en deels elektrische rolluiken
+ Vernieuwde verwarmingsketel
+ Regenput
+ Oprit voor 3 wagens
KOOP DEZE EIGENDOM RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR!
DEZE EIGENDOM WORDT VERKOCHT ZONDER VASTGOEDMAKELAAR!
Ook beslist om uw eigendom te verkopen? Bespaar de makelaar dankzij onze reeds bewezen succesformule.
| Type: | Huis |
| Bebouwing: | Halfopen |
| Bouwjaar: | 1960 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| EPC: | 426 |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Beschikbaar: | Vanaf akte |
| Perceelsoppervlakte: | 285 m2 |
| Bebouwde oppervlakte: | 125 m2 |
| Bewoonde oppervlakte: | 138 m2 |
| Diepte woning: | 15 m |
| Diepte perceel: | 22.45 m |
| Breedte grond: | 10.25 m |
| Breedte voorgevel: | 10.25 m |
| Tuin aanwezig: | Ja |
| Oriëntatie tuin: | Noordwest |
| Inkom: | 6 m2 |
| kelder: | 1 |
| Leefruimte: | 28 m2 |
| Salon: | 1 |
| Keuken: | 1 |
| Garage: | 1 |
| Badkamer: | 2 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Bergruimte: | 1 |
| Zolder: | 0 |
| Toiletten: | 2 |
| Schrijnwerk: | Hout |
| Type verwarming: | Aardgas Centrale verwarming op aardgas |
| Regenput: | Ja |
| Rolluik: | Automatisch Deels elektrisch en deels manueel |
| Standplaats: | 50 m2 |
| Verkavelingsvergunning: | Neen |
| Bouwvergunning: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet overstromingsgevoelig |
| Overstromingsgebied: | Niet van toepassing |
| Gewestplan: | Woongebied |
| Kadastraal inkomen: | €1 niet geïndexeerd |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Asbest attest: | Neen |
Eénvoudig uw woning verkopen? Dankzij de marketing pakketten van home2sell verkoopt u uw eigendom zelf, snel en aan de maximale verkoopprijs. Bespaar duizenden euro’s op de makelaarskosten en geniet van onze sterke marketingcampagnes. U neemt de bezichtigingen en de onderhandelingen voor uw rekening, wij zorgen voor de resultaatgerichte marketing en administratie. Samenwerking loont, bereken uw voordeel en ‘bespaar de makelaar’.
Contacteer ons