Eigendom van:
Geverifieerd door home2sell
VERKOCHT DOOR MEZELF NA 3 DAGEN
Tel.
Adres: Op aanvraag x • 8880 Ledegem
Gerenoveerde starterswoning en/of opbrengsteigendom met 2 slaapkamers en stadstuintje
Deze volledig gerenoveerde woonst is een opportuniteit voor de alerte investeerder of als starterswoning. Het knusse energiezuinige pand is centraal gelegen te Rollegem-Kapelle en biedt u alle nodige wooncomfort.
De woning bestaat uit volgende indeling: een inkomhal met apart toilet, gezellige zithoek met open trap, een geïnstalleerde hoekkeuken met aansluitend een bergplaats, een zonnig terras en afgesloten stadstuin.
Op de eerste verdieping zijn er 2 volwaardige slaapkamers;
Op de tweede verdieping bevindt zich de ruime badkamer met wastafel en inloopdouche, voorziening wasmachine/droogkast en technische ruimte met vernieuwde verwarmingsketel;
EPC 172 kWh/m2
+ Volledige renovatie
+ Centrale verwarming
+ Nieuwe elektriciteit - 100% conform
+ Hoogrendementsbeglazing
+ Goede ligging dichtbij openbaar vervoer, school, slager, krantenwinkel, ...
KOOP DEZE WONING RECHTSTREEKS AAN DE EIGENAAR !
DEZE WONING WORDT VERKOCHT ZONDER VASTGOEDMAKELAAR
Ook beslist om uw eigendom te verkopen? Contacteer ons vrijblijvend én bespaar de makelaar dankzij onze succesformule
| Type: | Huis |
| Bebouwing: | Gesloten |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Algemene staat: | Gerenoveerd |
| EPC: | 172 |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Beschikbaar: | Vanaf akte |
| Perceelsoppervlakte: | 70 m2 |
| Bebouwde oppervlakte: | 42.5 m2 |
| Bewoonde oppervlakte: | 105 m2 |
| Diepte woning: | 8.5 m |
| Diepte perceel: | 16 m |
| Breedte grond: | 5 m |
| Breedte voorgevel: | 5 m |
| Tuin aanwezig: | Ja |
| Oriëntatie tuin: | Zuidwest |
| Inkom: | 4 m2 |
| kelder: | 0 |
| Leefruimte: | 30 m2 |
| Salon: | 1 |
| Keuken: | 1 |
| Garage: | 0 |
| Badkamer: | 1 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Bergruimte: | 1 |
| Zolder: | 0 |
| Toiletten: | 1 |
| Schrijnwerk: | PVC |
| Type verwarming: | Aardgas centrale verwarming |
| Regenput: | Neen |
| Rolluik: | Neen |
| Standplaats: | Onbekend |
| Verkavelingsvergunning: | Neen |
| Bouwvergunning: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet overstromingsgevoelig |
| Overstromingsgebied: | Niet van toepassing |
| Gewestplan: | Woongebied |
| Kadastraal inkomen: | €1 niet geïndexeerd |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Asbest attest: | Neen |
Eénvoudig uw woning verkopen? Dankzij de marketing pakketten van home2sell verkoopt u uw eigendom zelf, snel en aan de maximale verkoopprijs. Bespaar duizenden euro’s op de makelaarskosten en geniet van onze sterke marketingcampagnes. U neemt de bezichtigingen en de onderhandelingen voor uw rekening, wij zorgen voor de resultaatgerichte marketing en administratie. Samenwerking loont, bereken uw voordeel en ‘bespaar de makelaar’.
Contacteer ons