Eigendom van:
Geverifieerd door home2sell
VERKOCHT DOOR MEZELF NA 2 WEKEN
Tel. 0474/64.48.99 Voor meer info over onze succesformule
Adres: Oude Iepersestraat 51 • 8870 Izegem
Instapklare half-open woonst (Op de Bosmolens) met 3 slaapkamers, garage en landelijk verzicht op 1230m2
Deze topper is NIEUW op de vastgoedmarkt. Op zoek naar een ruime woning mét zonnige tuin en landelijk zicht dan zal deze woning u zeker kunnen bekoren. Mis deze kans niet en kom langs tijdens het bezoek- en biedmoment op zaterdag 19 september tussen 14u en 17u.
Het pand bestaat uit volgende indeling: een ruime inkomhal met gastentoilet, een bureel (eventueel extra slaapkamer), een lichtrijke leefruimte met zicht op de tuin aansluitend een open keuken, droge functionele kelder/wasruimte, terras, zonnige tuin met verzicht, oprit voor 4 wagens en een garage met sectionale poort;
Op de vaute bevindt zich de badkamer met bad/douche en enkele wastafel;
Op de eerste verdieping is er een nachthal en 3 volwaardige slaapkamers (waarvan 1 met dressing) alsook een bergruimte én zolderruimte (met verlichting).
EPC 466 kWh/m2 - UC2312943
** Ieder bod vanaf 269.000 eur kan besproken worden met de eigenaars **
+ Landelijk verzicht op een perceel van 1230m2
+ 18 Zonnepanelen inclusief - recent van maart 2020 met terugdraaiende teller
+ Instapklaar en aanpassingen volgens noden
+ Garage en oprit
+ Hoogrendementsbeglazing
+ Centrale verwarming
KOOP DEZE TOPPER RECHTSTREEKS AAN DE EIGENAARS !
DIT PAND WORDT VERKOCHT ZONDER VASTGOEDMAKELAAR !
Ook beslist om uw eigendom te verkopen? Contacteer ons vrijblijvend én bespaar de makelaar dankzij onze succesformule.
| Type: | Huis |
| Bebouwing: | Halfopen |
| Bouwjaar: | 1950 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| EPC: | 466 |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Beschikbaar: | Vanaf akte |
| Perceelsoppervlakte: | 1230 m2 |
| Bebouwde oppervlakte: | 112 m2 |
| Bewoonde oppervlakte: | 185 m2 |
| Diepte woning: | 15.3 m |
| Diepte perceel: | 98 m |
| Breedte grond: | 13.85 m |
| Breedte voorgevel: | 8.4 m |
| Tuin aanwezig: | Ja |
| Oriëntatie tuin: | Zuidoost |
| Inkom: | 10 m2 |
| kelder: | 1 |
| Leefruimte: | 45 m2 |
| Salon: | 1 |
| Keuken: | 1 |
| Garage: | 1 |
| Badkamer: | 1 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Bergruimte: | 1 |
| Zolder: | 1 |
| Toiletten: | 1 |
| Schrijnwerk: | PVC Deels pvc, deels hout |
| Type verwarming: | Aardgas Centrale verwarming |
| Regenput: | Neen |
| Rolluik: | Handmatig |
| Standplaats: | 50 m2 |
| Verkavelingsvergunning: | Neen |
| Bouwvergunning: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet overstromingsgevoelig |
| Overstromingsgebied: | Niet van toepassing |
| Gewestplan: | Agrarisch gebied |
| Kadastraal inkomen: | €1 niet geïndexeerd |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Asbest attest: | Neen |
Eénvoudig uw woning verkopen? Dankzij de marketing pakketten van home2sell verkoopt u uw eigendom zelf, snel en aan de maximale verkoopprijs. Bespaar duizenden euro’s op de makelaarskosten en geniet van onze sterke marketingcampagnes. U neemt de bezichtigingen en de onderhandelingen voor uw rekening, wij zorgen voor de resultaatgerichte marketing en administratie. Samenwerking loont, bereken uw voordeel en ‘bespaar de makelaar’.
Contacteer ons