Eigendom van:
Geverifieerd door home2sell
VERKOCHT DOOR MEZELF NA 2 WEKEN
Tel. 0474/64.48.99 voor meer info over onze succesformule
Adres: Wijnendalestraat 159 • 8800 Roeselare
Ruime instapklare gezinswoning met 3 slaapkamers, 2 badkamers en zonnige tuin met uitweg én parking
Bent u op zoek naar een goed gelegen woning dichtbij alle nodige voorzieningen aan een correcte prijs? Dan zal deze instapklare woonst op 482m2 u zeker kunnen bekoren. Ontdek het pand rechtstreeks van de eigenaar en koop uit de hand.
De woning bestaat uit volgende indeling: een inkomhal met gastentoilet, een 1e badkamer met inloopdouche, wasplaats, berging, lichtrijke leefruimte in een L-vorm met open geïnstalleerde keuken met eiland (voorzien van alle toestellen), een aangenaam terras, zonnige zuid-gerichte tuin mét tuinberging van 3,6m x3,6m en uitweg met plaats voor 2 wagens;
Op de eerste verdieping bevindt zich de nachthal, 3 volwaardige slaapkamers en een 2e badkamer met ligbad, dubbele wastafel en toilet;
Op de tweede verdieping is er een ruime zolderruimte (vloerplaat volledig geïsoleerd);
+ Instapklare woning op een goede locatie
+ Elektriciteit volledig conform - nieuwe digitale meter van 2020
+ Centrale verwarming én dubbele beglazing met rolluiken
+ Uitweg met plaats voor 2 wagens
+ Renovatie na EPC-attest (zodoende zal de werkelijke score gunstiger zijn)
+ Internet en verwarmingsleidingen aanwezig tot op de zolder
EPC 493 kWh/m2
KOOP DEZE WONING RECHTSTREEKS VAN DE EIGENAAR !
DEZE EIGENDOM WORDT VERKOCHT ZONDER VASTGOEDMAKELAAR !
Ook beslist om uw eigendom te verkopen ? Contacteer ons vrijblijvend én bespaar de hoge makelaarskosten.
| Type: | Huis |
| Bebouwing: | Gesloten |
| Bouwjaar: | 1950 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| EPC: | 493 |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Beschikbaar: | Vanaf akte |
| Perceelsoppervlakte: | 482 m2 |
| Bebouwde oppervlakte: | 78 m2 |
| Bewoonde oppervlakte: | 156 m2 |
| Diepte woning: | 10.2 m |
| Diepte perceel: | 53.4 m |
| Breedte grond: | 7.3 m |
| Breedte voorgevel: | 7.3 m |
| Tuin aanwezig: | Ja |
| Oriëntatie tuin: | Zuid |
| Inkom: | 5 m2 |
| kelder: | 0 |
| Leefruimte: | 40 m2 |
| Salon: | 1 |
| Keuken: | 1 |
| Garage: | 0 |
| Badkamer: | 2 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Bergruimte: | 1 |
| Zolder: | 1 |
| Toiletten: | 2 |
| Schrijnwerk: | PVC Nieuwe ramen met rolluiken |
| Type verwarming: | Aardgas Centrale verwarming op het gelijkvloers en boven |
| Regenput: | Neen |
| Rolluik: | Handmatig |
| Standplaats: | 30 m2 |
| Verkavelingsvergunning: | Neen |
| Bouwvergunning: | Ja |
| Overstromingsgevoelig: | Niet overstromingsgevoelig |
| Overstromingsgebied: | Niet van toepassing |
| Gewestplan: | Woongebied |
| Kadastraal inkomen: | €590 niet geïndexeerd |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Asbest attest: | Neen |
Eénvoudig uw woning verkopen? Dankzij de marketing pakketten van home2sell verkoopt u uw eigendom zelf, snel en aan de maximale verkoopprijs. Bespaar duizenden euro’s op de makelaarskosten en geniet van onze sterke marketingcampagnes. U neemt de bezichtigingen en de onderhandelingen voor uw rekening, wij zorgen voor de resultaatgerichte marketing en administratie. Samenwerking loont, bereken uw voordeel en ‘bespaar de makelaar’.
Contacteer ons